Idėjos nėštukių fotosesijoms

Kiekviena moteris svajoja išsaugoti svarbų savo gyvenimo laikotarpį - nėštumą - ne tik atmintyje, bet ir nuotraukose. Dažnai merginos samdo profesionalius fotografus, organizuoja profesionalią fotosesiją.
Nėščių moterų fotosesijos idėjos gali būti visiškai skirtingos, visa tai priklauso nuo nėščios moters norų, metų laiko, fotografų planų. Svarbu, kad fotosesija dalyviams suteiktų džiaugsmą, teigiamus jausmus, o tada būtinai pasirodys gražūs vaizdai.

Pasirinkimo vieta
Nėščių moterų fotosesijos vieta yra paprasta, tačiau dažnai pasirinkimas priklauso nuo tam tikrų veiksnių: oro sąlygų, nėštumo būsenos. Be to, vietos pasirinkimas priklauso nuo žanro, fotosesijos formato, stiliaus, nėščios moters įvaizdžio.

Studijoje

Populiari vieta fotografuotis nėščioms moterims yra fotostudija. Šio pasirinkimo privalumai:
Niekas nesikiša, nevargina.
Nepalankios oro sąlygos negali sugadinti fotosesijos.
Po ranka visi reikalingi atributai, aksesuarai.
Paprastai kambarys visada yra šiltas, todėl galima įgyvendinti visas idėjas.

158 1

Namie

Dažnai fotosesija vyksta namuose, daugiausia dėmesio skiriant būsimų tėvų pasirengimui susitikti su kūdikiu. Idėjų, skirtų nėščių moterų namų fotosesijoms, taip pat yra įvairių.

Nėščioji fotografuojama įprastoje aplinkoje, taigi ji gali visiškai atsipalaiduoti, jaustis lengvai ir nuotraukos pasirodys esą natūralios.

158 2

Vasarą gamtoje

Vasara yra puikus laikas fotografuotis gamtoje. Tai gali būti miškas, parkas, laukas, upės krantas, jūra ar kitas vandens telkinys. Neabejotinas tokios fotografijos pranašumas yra gamtos grožis, kurio negalima pakartoti studijoje. Tokios fotosesijos trūkumas gali būti nepalankios gamtos sąlygos, nes po to fotosesiją reikės perkelti.

Tai puiki mintis fotografuotis su savo vyru, būsimu tėčiu ir, jei šeimoje yra vyresnis vaikas, jis taip pat gali tapti fotosesijos dalyviu, todėl jo indėlis - spontaniškumas. Tokios tikros šeimos nuotraukos

gaunamos šilta, spinduliuojančia meile.

 

Parke
Kai nėra galimybės išeiti iš miesto, bet norite surengti fotosesiją lauke, geriausia būtų fotografuotis miesto parke. Taip pat yra daug įdomių, vaizdingų vietų, kurios sukurs nuostabų fotografavimo foną. Jūs galite fotografuotis istorinių vietų fone, papozuoti, sėdėti ant suoliuko.

Laukuose

Puiki idėja fotografuoti būsimą motiną - laukuose, tarp laukinių gėlių, kviečiuose. Dėl tokios fotografijos istorijos taip pat bus uždėtas vainikas iš gėlių, taip pat bus svarbūs papildomi priedai: pledai, žaislai, vaikų drabužiai.

158 3158 5

Fotosesijai nėščios moterys dažnai naudoja papildomus priedus, atributus, rekvizitus. Tai yra:

  • Vaikiški drabužiai, bateliai,.
  • Minkšti žaislai.
  • Dirbtinės ar natūralios gėlės.
  • Gėlių žiedlapiai.
  • Iš popieriniai drugeliai.

158 6

Drabužiai ir makiažas

Nėščios moters fotografavimo drabužiai turėtų būti kiek įmanoma patogūs ir erdvūs. Dažnai naudojami apatiniai, graži palaidinė ar marškiniai.
Įdomi idėja yra fotografuoti kai ant nuogo kūno, moteris užsidėjusi didelę, erdvę skarą (pavyzdžiui, šilko ar šifono). Toks nėščios moters vaizdas bus švelnus, romantiškas, o nuotraukos bus tiesiog nuostabios.

Kartais moterys dėvi prigludusias sukneles, akcentuodamos iškilusį pilvą ir aiškiai suplanuodamos siluetą. Čia viskas priklauso nuo moters norų . Jei fotosesija yra teminė - pavyzdžiui, jūra - tada drabužiai turėtų būti tinkami – dryžuoti marškiniai.

Kalbant apie makiažą, viskas čia yra individualu ir priklauso nuo moters norų, taip pat nuo nėščios moters fotosesijos. Švelniam vaizdui idealu būtų diskretiškas makiažas, naudojant natūralias, minkštas makiažo spalvas - smėlio, minkšta rožinė, šviesiai pilka.
Svarbiausia, kad viskas atrodytų harmoningai ir visiškai atitiktų vaiko laukiančios moters vidinę būseną.

158 7

Pozavimas

158 8

Su arbūzu

158 9

Su vyru

158 13

Su vaiku

158 18

Jūriniu stiliumi

158 20

Su piešinukais ant pilvo

158 22