MODELIŲ APRANGOS FOTOSESIJA

Per pastaruosius keletą metų konkurencija tarp internetinių parduotuvių pasikeitė labai ženkliai.Interneto prekybos gimimo etapuose svarbiausias interneto parduotuvės pasirinkimo kriterijus buvo siūlomo produkto kaina ir prekės ženklas.


Iki šiol nepakankamai lankstaus kainų reguliavimo ir aktyvios reklamos, potencialų pirkėją traukia ne tik pats produktas, bet ir kokybė.
Tai ypač svarbu internetinėms drabužių parduotuvėms, kuriose nuotraukų kokybė gali sustiprinti pirkėjo dėmesį į patraukliausius produkto charakteristikas. Yra keletas būdų fotografuoti drabužius internetinei parduotuvei.

18.02.15 rtw 0090 2 1800

Populiariausi yra modelių fotosesijų drabužiai. Taip yra dėl to, kad pirkėjas turi galimybę pamatyti ne tik vieną patikimą drabužių spintos dalį, bet ir visą įvaizdį.
Visą įvaizdį skirtą drabužių fotosesijai modeliams parenka stilistas, kuris sugeba atskirti parduodamą daiktą .

rtw cloth 0136 1872


MODELIAI DRABUŽIŲ FOTOSESIJAI

Labai svarbu pasirinkti kiekvienai fotosesijai modelius. Svarbu sutelkti dėmesį į konkrečios drabužių linijos tikslinę auditoriją. Svarbu tiksliai nustatyti potencialaus parduodamų drabužių pirkėjo tipą ir amžių, ir, remiantis tuo, pasirinkite modelį.
Yra nedidelis triukas - visus šiuos darbus jau atliko drabužių gamintojas, nes oficialiame tinklalapyje yra modelių kolekcijos pristatymas, pagal kurį galima lengvai pasirinkti fotografavimo modelius, klaidų tikimybė yra minimali. Žinoma, norint fotografuoti drabužius modeliuose, pageidautina įtraukti modeliavimo specialistus. Profesionalių modelių pasirinkimas sumažins fotografo darbą.

Fotografuojami drabužiai ant manekenų

Be modelių fotosesijos, ji yra aktyviai naudojama ir turi daug teigiamų pusių, fotografuojant manekenus. Pagrindinis drabužių manekenų pranašumas bus palyginti mažas, išskyrus modelio ir stilisto kaina.Be to, pirkėjo dėmesys sutelkiamas tik į drabužius, dėl ko pašalinama rizika, kad bus atkreipiamas dėmesys į likusius vaizdo elementus, pvz., fotografuojant modelius.

Manekenai turėtų būti atrenkami ne mažiau atsargiai nei modeliai. Geri manekenai fotografavimui yra tik gaminiai, svarbi jų formų anatomija, tinkami apmušalai, skirti drabužiams apipavidalinti ir bendra apdailos kokybė.

rtw maneken