Glamur, fashion- fotosesija

Silinga, neprilygstama, pritraukianti bei begalo vilijonati... Taip galima charakterizuoti modelio vaidmenį nuotraukuose fashion bei glamūro stiliuje.
Dauguma merginų svajoja pajausti save tokiame spalvingame "gražuolės" vaidmenyje, nuo kurios sunku atitraukti žvilgsnį.

Fotosesija "fashion" stiliuje - prabangos iliuzija

Išskirtinis nuotraukos bruožas šiame stiliuje yra nerealistiškumo kūrimas, gimusios vaizduotės vaidmenyje, pritraukiantis savo grožiu bei nepasiekiamumu. Profesionali fotosesija fashion stiliuje - tai aukštos mados, brangios bei dizaineriškos aprangos, vertos būti išlaikoma pačiais populiariausiais žurnalais.
Ypatingas vaidmuo čia nukreipiamas "fashion" makiažui, išsiskiriančiam nepriekaištingu tonu, idealiai parinkta tekstūra, tvarkingais antakiais, o toliau viskas priklauso nuo užsakovo noro. Tai realus podiumo makiažas, įgyvendintas europietiškuose bei klasikiniuose variantuose.
Fashion - fotosesija ne atspindi objektyvios realybės. Tai visiškai išgalvotas pasaulis. Jis gali būti pasakišku ir linksmu, gąsdinančiu ir dramatišku, viskas priklauso nuo profesionalaus fotografo vaizduotės bei užsakovo reikalavimų bei pageidavimų.

Fotografija (fotosesija) glamūro stiliuje - magija ir prabanga

Glamur- žavesys, šarmas, romatika, charizma, patrauklumas, prabanga. Moteris vaizduojama viliojančiame bei romantiškame stiliuje. Modeliai gali būti pusnuogės arba pilnai apsirengusios, tačiau jų vaidmuo skirtas sužavėti žiūrovo vaizduotę, išlaikyti modelį dėmesio centre, darant ją geidžiama.
Profesionaliai fotosesijai glamūro stiliuje bus tinkama vakarinė ar kokteilinė suknelė, taip pat maudymosi kostiumėli arba seksualus apatinis trikotažas bei drėgni marškinėliai..

4366f99fe48ff45c89675d559452ffc9style singapore june 2012

Fashion ar glamur?

Iš išorės fashion - fotografija, galbūt, ir ne labai skiriasi nuo gramūro. Ir čia, ir ten - gražus modelis, prabangūs papuošalai, neįprastai įdomus fonas. Skirtumas slypi nuotraukos, paveikslo tiksluose bei paskirtyje.
Glamūrinė nuotrauka daro akcentą pačiame modelyje, jos išvaizdoje, o ne jos aprangoje, nuotaikoje bei aplinkoje. Apranga, aksesuarai bei fono detalės skirtos tik sustiprinti grožį, šarmą ir modelio patrauklūmą.
Fashion fotografija sukoncentruoja žiūrovo žvilgsnį į aprangą arba brangių stilingų papuošalų, o modelis demonstruoja prekę savo veidu, pabrėždama kostiumo, aprangos patrauklumą.