Idėja vestuvėms - nuotraukų parodėlė

Ar kada nors pagalvojote, kad savo vestuves galite papuošti savo  nuotraukų parodėle? Tai labai miela ir nesunku įgyvendinti. Tereikia  susirasti ir atrinkti kolekciją gražių fotografijų. Nuotraukas atspausdinti, įrėminti ir pakabinti (pastatyti) kurioje nors šventės vietoje.

Būsimi jaunavedžiai nuotraukas gali atrinkti iš savo asmeninio  archyvo ir albumų. Tačiau dažniausiai žmonės tokių nuotraukų turi labai nedaug arba jos tiesiog per daug "buitiškos" ir prastos kokybės. Todėl naudinga susitarti su fotografu dėl priešvestuvinės fotosesijos LOVE STORY (priešvestuvinė fotosesija). Ne tik artimiau susipažinsite su fotografu, pasipraktikuosite, bet galėsite gautą medžiagą - nuotraukas panaudoti.

Priešvestuvinės fotosesijos metu užfiksuotų nuotraukų privalumas, kad tai NAUJOS Jūsų bendros nuotraukos. Kadangi būsimas vestuvių fotografas naudoja kokybišką fototechniką, todėl nuotraukos geros kokybės ir jas visada galima spausdinti and didesnio formato. Vadinasi, tokių nematytų nuotraukų parodėlė sulauks Jūsų draugų, giminių ir kitų svečių dėmesio. O kadangi dažnai jaunavedžiai šiek tiek vėluoja į vestuvinę puotą, todėl nuotraukos gali padėti svečiams prasmingai ir įdomiai pratempti laiką.

Taip pat bendradarbiaudami su vestuvių fotografu Jūs galite suplanuoti ir įgyvendinti konkrečią fotosesijos temą. Tai gali būti pirmasis pasimatymas, sužadėtuvės, nuotykis gamtoje, meilė iš pirmo žvilgsnio. Nuotraukomis savo svečiams papasakoti savo meilės istoriją.


Kalbant apie nuotraukų pateikimo būdą vestuvėse, parodėlę galima pateikti įvairiai.Galima paskirti vietos ant stalo šalia svečių knygų, šalia saldaus stalo. Gražu, kai fotografijos išdėliojamos įrėmintos ar iškabinama nuotraukų parodėlė
prie sienos. Vienas originaliausių ir mielų dalykų, kuriuos yra tekę matyti nuotraukos, kurios buvo sukabintos skalbinių segtukais ant virvutės.

Prieš vestuves padarytos nuotraukos taip pat gali būti labai gera dovana tėvams. Atrinktos nuotraukos ir atspausdintas mažas nuotraukų albumas, gali tėvų širdis sušildyti labiau negu gėlės ar kiti suvenyrai.