Senovinė fotografija, senoviškos fotografijos dirbtuvės - kas tai?

bandykite klasikinį - originalų fotografavimą senoviniu fotoaparatu. Pasikvieskite fotografą į savo šventę ir nudžiuginkite svečius originaliomis vienetinėmis fotografijomis.

Šviesos spindulėlis, prasiskverbęs pro mažą plyšelį, įspaudžia savo žymę, virsdamas sidabro trupinėliu. Nesupraskite klaidingai, ne apie bundantį pavasarį užsisvajojau. Mėginu pažadinti jūsų meilę klasikinei, analoginei fotografijai.

Pasižvalgykim po tėvų ir senolių šventes ir kasdienybę ir išbandykite „Retro“ nuotraukas, bei senovines fotografijos dirbtuves. Vartant mūsų tėvų ar senelių nuotraukas, neatrodo, kad jie labai nelaimingi. Nors jų perkamoji galia buvo dešimtis ar šimtus kartų mažesnė, jie nebuvo šimtus kartų nelaimingesni.
Šiomis dienomis gaminamos spalvotos ir nespalvotos fotojuostos, plokštelės bei fotopopierius. Visose įprastinėse fotomedžiagose, formuojant vaizdą, dalyvauja sidabras, tačiau iš spalvotų fotomedžiagų proceso pabaigoje jis būna pašalinamas ir nebedalyvauja sudarant vaizdą. Sidabras lieka tik klasikiniame nespalvoto proceso vaizde ar nuotraukoje. Spalvoto vaizdo procesai yra nusistovėję ir standartizuoti, o nespalvoto proceso ryškalų receptų yra gausybė ir juos galima derinti pagal norimą gauti rezultatą. Jei naudosite šiuolaikines spalvotas negatyvines juostas, jos bus apdorojamos „minilabiniais“ C-41 („Kodak“) ar CN-16 („Fuji“) procesais. Šiuos procesus rasite nurodytus mažomis raidelėmis tiek ant juostos pakuotės, tiek ant juostos kasetės. Abu procesai yra skirti negatyviniam spalvotų fotomedžiagų apdorojimui. Tiek vieno, tiek kito proceso komponentų sudėtis nėra skelbiama, o veikimas yra analogiškas. Visa tai buvo daroma senovinėse fotografijos dirbtuvėse, o ne fotošopo pagalba.

senovinis fotoaparatas

Fotografavimas su senovišku fotoaparatu Jūsų renginyje:

EKONOMINIS variantas

  • Renginio dalyvių fotografavimas atsivežtoje fotostudijoje.
  • Vienetinių popierinių fotografijų 10 cm x 15 cm atidavimas renginio šeimininkams per savaitę po renginio.
  • Minimalus užsakymas - 20 fotografijų.

Kaina - 10 € už 1 fotografiją

 

STANDARTINIS variantas

  • Renginio dalyvių fotografavimas atsivežtoje fotostudijoje.
  • Fotografijų gaminimas vietoje.
  • Vienetinių popierinių fotografijų 10 cm x 15 cm atidavimas.
  • Minimalus užsakymas - 20 fotografijų.

Kaina - 20 € už 1 fotografiją