Fotosesija gamtoje

Kur eiti - geriau nuspręsti iš anksto. Galbūt jūs užsimanysite į mišką, į parką, prie tvenkinio, tačiau jūs turite atsižvelgti į metų laiką, nes kiekvienas yra kažkuo žavus.

RUDUO

Pavyzdžiui rudenį, kai yra daug nukritusių lapų, fotosesija panaši į melancholiją ir apmąstymus...

Rudeninės fotosesijos dažniausiai yra mielos ir traukiančios akį. Dažniausiai renkasi lapų foną ir gulima šalia ar ant jų.

Autumn1Autumn2

ŽIEMA

Žiemos fotosesijos pagrindinis akcentas yra gamta su apsnigtais laukais, medžiais...

Galite susikurti švelnios snieguolės įvaizdį, be šurmulio ir judesio, tiesiog liestis su sniegu ir šypsokis kameroje.

Galite fotografuotis tiek iš apačios, tiek iš viršaus, iš medžio ar nuo žemo stogo. Galite savarankiškai eiti ten, nusileisti, sėdėti, gaudyti sniegą. Jo baltos spalvos snaigės bus puikiai atrodys nuotraukoje, jūs galite pakelti sniego audrą arba kažkas gali sujudinti medžio šaką virš jūsų. Užfiksuokite akimirką, kai į jus mėto sniegą arba statysite sniego senį. Fantazuokite, prieš jus sniegas ir fotoaparatas, kurkite.

Winter1Winter3

PAVASARIS

Pavasarį, kai gamta pradeda žydėti ir atsibunda, ji pradeda kvėpuoti. Sniegui ištirpus, taip ir norisi fotografuotis pavasarėjančioje gamtoje. Medžiai jau yra be baltų skrybėlių, tačiau šakos jau apsidengė žiedais ir žaliais lapais, puikus fonas jums ir jūsų pavasario fotosesijai.

Spring5

VASARA

Vasarą viskas žydi, saulė šildo. Čia fotografuojant galite išskirti dvi pagrindines vietas - paplūdimį ir gamtą.

Paimk knygą, gražų pledą, vaisių krepšį, porą lengvų suknelių ir turėsite puikias vasaros nuotraukas.

Gamtos variantas nereikalauja daug pastangų ir pasiruošimo. Ryškios sultingos spalvos - čia yra jūsų pagrindinis kompanionas gerai nuotraukai, svarbiausia - nepamirškite pabrėžti savęs, kaip individualios asmenybės, kitaip nuotraukoje liksite tik šešėlis.

Summer2Summer4

LIETUS

Aš norėčiau papasakoti apie lietų atskirai. Bet kuriuo metų laiku, išskyrus galbūt žiemą, galima naudoti gražų skėtį. Nuotraukos lietuje su juo atrodo labai gražiai.

Gali žiūrėti į kažkur užsigalvojusi arba linksmai šypsotis,džiaugtis lietaus lašais ant veido. Lietaus fonas pats savaime jau yra gražus, tik reikia mokėti juo pasinaudoti.

Nebijokite fotografuotis daug, galbūt iš 10 ar 20 nuotraukų, jums patiks tik 1, bet tai nėra baisu, nes jūs ieškojote to vieno momento. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės dėmesiu per fotosesiją.

Dozd2