Fotosesija vandenyje

Fotosesijų vandenyje patarimai ir idėjos

Jei norite, kad fotosesija su vandeniu pasirodytų sėkminga, turite iš anksto sugalvoti fotografavimo temą, pasiimti atitinkamus rekvizitus ir priedus. Juk gražios nuotraukos daug metų džiugins.

Vietos pasirinkimas

Fotografavimas vandenyje gali būti skirtingose ​​vietose. Populiariausi iš jų yra:

jūra
upė ir ežeras
baseinas

Taip pat galite organizuoti fotografavimą vandens parke ar delfinariume. Ten puikiai tinka fotografuotis (vanduo visada skaidrus ir švarus). Maudydamasis su delfinais ar nusileidimas kalneliais suteiks ne tik ryškias nuotraukas, tai taip pat bus smagiai praleistas laikas.

Įdomias idėjas galite sugalvoti vandenyje su :
vaikais
įsimylėjaliais
jaunavedžiais
merginomis

zi
Jaunavedžiai

Profesionali vestuvių fotografija vandenyje suteikia galimybę romantiškai realizuoti įvairias idėjas:
Saulės spinduliai. Jų dėka, saulėlydžio metu gauname švelnias romantiškas nuotraukas.
Šalia krioklio ar fontano. Tekantis vanduo labai tinka prie vestuvinės suknelės.
Juodai baltos nuotraukos. Tai pabrėžia ypatingus poros jausmus ir emocijas.
Namas paplūdimyje. Tai renkamasi, kai norima išlaikyti suknelę sausą. Ežeras bus puikus fonas.

Fotografuojant vandenyje, galite įdėti teminius vestuvių rekvizitus. Savo vestuvinę puokštę ar orchidėjas. Šios gėlės papildys švelnų nuotakos įvaizdį, o žiedlapiai gražiai atrodys vandenyje.

zi 2

Vaikai ir tėvai

Pozityvios šeimos nuotraukos vasarą gaunamos fotografuojant prie upės kranto arba kito vandens telkinio.
Puikus pasirinkimas yra žaidimas. Jis sujungia, suvienija šeimą, o tada profesionalus fotografas turės tik gaudyti nuoširdžias vaikų ir tėvų emocijas. Populiariausios idėjos šeimos fotosesijai vandenyje:

Kelionė plaustu ar valtimi - vandens nuotykis atneš džiaugsmą bet kuriam vaikui
Piknikas paplūdimyje – nepriekaištingai atmosferai sukurti reikėtų pasirūpinti pledais, vėliavėlėmis, spalvotais drabužiais
Smėlio pilys - net rimčiausi vyrai sugrįš į vaikystę, statydami su vaikais smėlio pilis

zi 3

Poros

Porų fotosesijoms tinka įvairūs romantiški daiktai ir detalės:

žvakės
rožių žiedlapiai
širdies formos elementai
šampanas

Poros gali per daug nesirūpinti pasiruošimu fotosesijai. Nereikia net labai apgalvoti temos, galima tiesiog vaikštinėti pajūriu. Kalbant apie aprangą, tinka ir paprasta, lengva, vasariška apranga. Žavu, jei merginos ir vaikino aprangos yra suderintos. Tada nuotraukos atrodo dar romantiškesnės. Norint sukurti tam tikrų stilių nuotraukų seansą, galite pasirinkti vieną iš šių fotosesijų pavyzdžių:

romantiška vakarienė - žvakidėse plūduriuojančios žvakės, mėnulio takas ir šampanas taurėse tampa idealiu fonu nuotraukoms;

maudytis saulėlydžio metu - saulės spindulių apšvietimas padarys objekto kontūrus minkštais, pabrėš jausmingus ir romantiškus dviejų žmonių santykius;

dangaus žibintų paleidimas į orą – romantiškas laikas dviese, leidžiantis fotografui įamžinti šiltas emocijas ir jausmus.

Žiūrėkite į fotosesiją kaip į paprastą poilsį su mylimu žmogumi, tada nuotraukos atrodys jausmingesnės ir tikroviškesnės.

zi 4

MERGINOS

Fotosesija vandenyje- puiki proga bet kokiai gražuolei pademonstruoti savo grožį. Jeigu jus mokate įsijausti į įvaizdį, tada nuotraukos atrodo gražiai. Iš anksto pasirinkite ir apsvarstykite fotosesijos temą :
per lietų – tokios nuotraukos puikiai atrodo ir nespalvotos

Povandeninis fotografavimas - jums reikia specialios kameros, kantrybės ir laiko, tačiau rezultatas yra to vertas

zi 5