Pozos sėkmingai fotosesijai

Jūs svajojate išmokti profesionaliai fotografuoti, tačiau negalite rasti laiko ir finansinių lėšų lankyti specializuotus kursus? Mūsų straipsnis padės išspręsti šią problemą per kelias minutes. Perskaitę sužinosite kokios pozos padės jums padaryti gražių, originalių ir natūralių nuotraukų.

Tikriausiai pas daugelį žmonių namuose galima rasti nuotraukų. Tai susiję su tuo, kad beveik visada esame fotografuojami, nekreipdami dėmesio į foną aplink mus, šviesą ir, žinoma, apie tai, kokioje padėtyje mes esame.

Profesionalūs fotografai žino daugybę įdomių idėjų, leidžiančių fotografuotis taip, kad nuotraukų nebūtų nemalonu rodyti draugams ir pažįstamiems. Norėdami padaryti puikius kadrus, jie atsižvelgia į metų laiką, nuotaiką ir modelio figūros tipą, ir remdamiesi šiais duomenimis, nusprendžia, kokia pozicija bus idealiausia.

Jei jūs taip pat norite jaustis kaip tikras modelis, tada išsirinkite, kokia poza padės jums padaryti originalią ir gražią savo nuotrauką.

Kaip gražiai fotografuotis: pozos

4b0393ed2d2653b750bcfb07e4ba3afe

Jei ketinate surengti pirmąją fotosesiją, tada prisiminkime pagrindinį dalyką, turėtumėte iš to gauti malonumą. Jei jums kažkas nepatinka ar esate įsitempęs,tai iš karto pasimatys ir nuotraukos tikrai nebus gražios. Todėl pabandykite elgtis kuo natūraliau.

Pagrindinės pozos :

Žvilgsnis per petį. Nuotraukos padarytos tokia poza yra labai perspektyvios, todėl labiausiai tinka fotografuojant portretus.
Tačiau siekiant, kad nuotrauka būtų tobula, labai svarbu tinkamai laikyti kaklą ir nugarą. Jei per aukštai pakelsite pečius, nesimatys jūsų kaklo ir atrodysite ne gražiai, o juokingai.

Rankos ir veidas. Ši poza taip pat idealiai tinka portretinei nuotraukai. Viena ranka galima liesti plaukus, o kita smakrą ir šiek tiek atsipalaiduoti. Šioje pozoje svarbiausia neparodyti nugaros. Tai atrodys nepaprastai gražiai ir sukurs tam tikrą disproporciją jūsų veidui.

Įdomios pozos nuotraukoms

15574c0d956ed5999a0a6162877e78a0

Originalios pozos namų fotosesijoms

Užimkite savo rankas. Labai dažnai neteisingai laikomos rankos visiškai sugadina nuotrauką. Būtent jos parodo, kad žmogus yra suvaržytas arba atsipalaidavęs. Taigi, jei norite atrodyti kiek įmanoma natūraliau, užimkite kuo nors savo rankas. Paimkite į rankas gėlių, minkštą žaislą arba kokį nors originalią dekoraciją.

Fotografuojama stovint. Šiuo atveju griežtai draudžiama stovėti tiesiai. Pasistenkite padaryti taip , kad jūsų kūnas būtų atsipalaidavęs tačiau, kad laikysena tuo pat metu išliktų ideali. Jei nenorite atrodyti senesnis nei esate, tada nesilenkite tiesiai prieš objektyvą. Jei esate labai arti objektyvo, tada nuotraukoje matysis visi jūsų veido trūkumai. Tokios nuotraukos nėra pačios gražiausios.

Gražios pozos fotosesijai lauke

feffa45f5dc647ab53517b75f4d732ea

Jei norite, kad jūsų nuotraukos būtų kuo gražesnės, tada planuokite fotosesiją lauke. Tokiu atveju jums nereiks išleisti papildomų pinigų, nes bus naudojama saulė, dangus, gražūs pastatai, tvenkiniai ir jaukūs vidiniai kiemai.

Jei mes kalbame apie miesto fotografavimo temą, tai ji gali būti visiškai kitokia. Priklausomai nuo to, kur jūs norite, nuotrauka gali būti romantiška, šeimos, paplūdimio ar pasakiškos temų.

Pozos lauko fotosesijai

Triumfuojantis. Toks rakursas parodys aplinkiniams, kad jums patinka būti dėmesio centre. Taigi, raskite gražią vietelę, atsipalaiduokite, pakelkite abi rankas aukščiau virš galvos ir sulenkite vieną koją.
Supermodelis. Padarykite atsipalaidavusią pozą ir paskleiskite savo kūno svorį vienoje klubo dalyje. Antrą koją statykite priekyje. Dėl natūralesnio įvaizdžio, padėkite vieną ranka ant šlaunies, o kitą paleiskite prie kūno. Galvą reikia laikyti kiek įmanoma tiesiau.

Pasitikėjimas objektu. Kaip nuotraukos akcentą, galite naudoti automobilį, didelį medį, namo sieną ar sodo suoliuką. Viskas, ką jums reikia padaryti, šiuo atveju yra atsiremti prie sienos ir lengvai sukryžiuoti kojas. Rankos taip pat gali liestis prie sienos arba tiesiog žaisti su plaukais ar turimais daiktais, dekoracijomis.
Pozos šonu

381b612c043513a55c3177fac0156408

Jei norite atrodyti plonesni, pabandykite fotografuotis šonu. Taip vizualiai atrodysite aukštesnė ir lieknesnė.

Taip pat :

Stokite šonu į fotografą ir išrieskite nugarą į S raidę. Veidu į priekį, rankas sukryžiuokite arba padėkite ant klubų. Prisiminkite, kad taip stovint, kūno svoris turėtų tekti tik vienai kojai. Kita koja turėtų likti visiškai atsipalaidavusi.

Jei pas jus gražūs ilgi plaukai, tada pamėginkite juos parodyti aplinkiniams. Norėdami tai padaryti, stovėkite šonu į fotoaparato objektyvą ir pradėkite sukti galvą, kad plaukai banguotų. Paprašykite fotografo, kad jis nufotografuotų būtent iš šio kampo. Tokios nuotraukos atrodo fantastiškai.

Galite fotografuotis sėdėdama ant žemės, žolės, atsirėmusi į medžio kamieną... Tokiais atvejais pasistenkite nugarą išlaikyti tiesią, vieną koją sulenkite, o kitą palikite laisvai gulėti ant žemės. Rankas patartina laikyti ant sulenktos kojos.

Pozos fotosesijoms su suknele

Nuotraukos, kuriuose moteris yra su suknele, visada atrodo švelniai ir gražiai. Nesvarbu ar trumpa ar ilga, vakarinė ar kasdieninė, paprastai tokios nuotraukos visada suteikia teigiamos energijos.

Fotografuojantis su suknele, geriau atsisakyti juokingų pozų ar veido mimikų ir pasirinkti moteriškas, elegantiškas nuotraukas. Toks pasirinkimas atneš tikrai geresnį rezultatą.

Labai svarbu, kad suknelė ir visa fotosesijos aplinka derėtų tarpusavyje. Pavyzdžiui, jei dėvite ilgą elegantišką vakarinę suknelę, nesifotografuokite kur nors pajūryje tarp žmonių.

Atsistokite tiesiai, lengvai pakelkite galvą ir ištieskite nugarą. Vieną ranką padėkite ant klubo, o kita šiek tiek pakelkite savo aprangą.

Jei jūs norite parodyti savo gražią figūrą, tada apsirenkite prigludusią trumpą suknelę ir atsigulkite ant šono taip, kad matytųsi jūsų alkunės. Tokiu atveju negalima gultis ant pilvo, nes nuotraukoje bus matoma tik jūsų galva.

Pozos visu ūgiu

35b92568082a83b20421a00da2d33567

Rekomendacijos, kurios padės padaryti idealią fotosesiją visu ūgiu:

Sukoncentruokite savo kūno svorį į vieną koją ir atlikite judesius, imituojančius ramų, lėtą ėjimą.
Padėkite kojas arčiau vienos kitos, vieną koją sulenkite. Rankas atpalaiduokite ir padėkite tiesiog sau ant klubų.
Palenkite petį į bet kurį šoną, ištieskite atgal šiek tiek ranką. Vieną koją palikite ant žemės, o kitą sulenkite atgal.
Padarykite atsipalaidavusią pozą, perkelkite kūno svorį iš vienos kojos į kitą. Laikykite galvą kiek įmanoma tiesiau ir šiek tiek sulenkite nugarą.

Pozos fotosesijai su vaiku

7c92457c88e0e7f91b8d32c26e96d6d1

Bet kuriai šeimai, vaikas yra pati didžiausia laimė. Būtent todėl jie stengiasi užfiksuoti visus jo pasiekimus ir malonias gyvenimo akimirkas.
Visi vaikai yra nenusėdintys vietoje, todėl padaryti labai gerą nuotrauką labai sunku. Todėl, jei norite, kad vaikas bent šiek tiek klausytų jūsų norų, besifotografuojant žaiskite kartu su juo.
Taip pat :
Nuveskite savo vaiką į sodą ir pridėkite kuo daugiau žaislų aplink jį. Palaukite kol vaikas pradės žaisti, ir tik tada pradėkite fotografuoti.
Tegul vaiaks pas tėvą ar pas senelį prisėda ant kelių ar ant nugaros. Pasistenkite prajuokinti kuo nors, ir kai vaikas nuoširdžiai juokiasi tada nufotografuokite.
Pasiūlykite savo vaikui muilo burbulų ir nufotografuokite juos pučiant. Jei pageidaujama, muilo burbuliukus galima pakeisti ryškiais balionais, bet kokiu atveju, tokios nuotraukos bus labai jausmingos.

Vasariškos fotosesijos pozavimas

pozi dlya fotosessii na prirode letom5

Vasariškos fotosesijos visada gaunasi labai ryškios, originalios ir spalvingos. Jos priklauso nuo gamtos ir žmonių nusiteikimo. Taip jau yra, kad ypač vasarą mes tampame linksmesni, energingesni ir laimingesni. Būtent ši vidinė būsena prisideda prie to, kad nuotraukos per šį laikotarpį yra labiau gyvybingesnės ir natūralesnės, o tuo pačiu dažnai ir gražesnės.

POZOS :
Dama ant suolo. Ši perspektyva tinka visoms moterims. Tokiai nuotraukai jums reikia susirasti parke seną suoliuką ir kaip nors prigulti ant jo. Jūsų kūnas turėtų būti kuo labiau atsipalaidavęs, viena ranka padėta ant suoliuko, o kita elegantiškai liečia galvą.
Sukryžiuotos rankos. Tokia poza idealiai tinka gatvių fotosesijoms. Viskas, ką jums reikės padaryti, šiuo atveju tiesiog stovėti prie gražaus pastato ir sukryžiuoti rankas.
Poza gulint. Prigulkite ant žalios pievutės ir užsisvajojusi žiūrėkite į dangų. Jeigu norite, kad jūsų nuotrauka gautųsi švelnesnė, tada apsirenkite lengva vasariška suknele, o galvą papuoškite vainiku iš vasariškų gėlių.

Pozos šeimyninei fotosesijai

87750ed6c56b98d96a11328f31cbac18

Šeimos fotosesija gali būti ideali pramoga visai šeimai. Jei jūsų šeimoje yra mažų vaikų, tada iš anksto sugalvokite kaip jūs juos užimsite, kad jie sutiktų ilgą laiką fotografuotis ir jiems nebūtų nuobodu.

Apskritai, pamėginkite sukurti fotosesijos planą ir jei įmanoma juo vadovaukitės. Ir prisiminkite, kad grupinės nuotraukos gaunasi gyvos, jei jos nufotografuotos judant, todėl jeigu jūs norite, kad jūsų šeimos fotosesija pavyktų visiškai natūraliai, tada fotografuokitės, kai jūsų šeima žaidžia futbolą, maudosi, kepa šašlykus ar tiesiog guli ant žolytės.

IDĖJOS :

Jeigu jūs norite gauti gražią nuotrauką, tada pamėginkite padaryti grupinę fotosesiją šokant į viršų. Geriausias variantas tokiai nuotraukai būtų gražus miško fonas arba vaizdingas upės krantas. Susiraskite pačią patogiausią vietą, atsistokite visi šalia eilute ir tuo pačiu laiku pašokite. Pasistenkite, kad visi vienu metu žiūrėtų į kamerą ir plačiai šypsotųsi.

Jei jūsų šeima susideda iš trijų žmonių, tada pamėginkite sukurti jaukią fotosesiją namuose. Patogiai atsigulkite ant lovos ar ant grindų prie židinio ir pasodinkite savo mažajį stebuklą. Paprašykite, kad senelis ar senelė prajuokintų vaiką, ir kai jis nusišypsos padarykite idealią nuotrauką.
Pgražu, kai nuotraukos centre sėdi tėtis. Pasodinkite jį už gražiai dekoruoto stalo, o pati atsistokite už jo ir padėkite savo galvą šalia jo. Pageidautina, kad vaiką padėtumėte ant grindų, o šalia jo visi kiti artimieji atsisėdę. Tokiose nuotraukose ne mažiau svarbi šypsena, todėl bus geriau, jei šeimos nuotraukoje nebus piktų žvilgsnių ar nuleistų akių.

Sekmingos pozos putlioms moterims

74d70c5e1fab79603fdf851e022b122c

Neretai putlios moterys atsisako ar nenori fotografuotis. Joms atrodo, kad fotoaparatas joms prideda papildomų kilogramų ir jos atrodys nepatrauklios. Bet vis dėl to, žinant keletą paslapčių, tai bet kokios figūros moterys gali būti modeliais ir atrodyti nuostabiai.

Svarbiausia, nemėginkite paslėpti savo pilnesnio sudėjimo dar didesniais drabužiais, pilnai slepiančiais jūsų kūną. Apsirenkite gražią vasarišką suknelę, sijoną ir lengvą romantišką palaidinę ar madingus džinsus ir originalius sportbačius.

Pasirinkite drabužius, kurie parodys pačias patraukliausias jūsų kūno linijas. Taip pat nepamirškite apie tai, kad griežtai draudžiama fotografuotis profiliu ir visu veidu.

POZOS:

Jei jus fotografuojatės visu ūgiu, tada bet kokiu atveju nestovėkite tiesiai. Pamėginkite vieną koją padėti į priekį ir pasisukti į šoną. Tokiu atveju rankos turėtų būti ant liemens, o galva turi būti palenkta į kitą pusę nuo liemens.
Sėdėjimo poza. Šiuo atveju taip pat turite atsisakyti horizontalių ir lygiagrečių linijų. Geriausios sėdėjimo pozos putlioms moterims skirstomos padėtimis, kai kojos yra skirtingame aukštyje.