Idėjos fotosesijai su motociklu

Žinoma, organizuojant tokią fotosesiją turite nemažai pasiruošti. Patyręs fotografas stengsis išspausti viską iš jūsų, pasiūlant gražių pozų ir patrauklių fonų. Vis dėlto šis žmogus turi aukštos kokybės fotoaparatą, dėl kurio nuotraukos gausis tikrai kokybiškos.

Fotosesijos su sportiniu motociklu

фото 6

Dažniausiai fotosesijoms naudojami sportiniai motociklai, jie labai idealiai tinka fotografuoti kartu su gražiomis merginomis. Paprastai jie yra ryškios spalvos, todėl nuotraukos nedelsiant sukelia susidomėjimą bet kuriam žiūrovui. Tai taip pat leidžia jums sutelkti mažiau dėmesio į blykstę.

фото 4

Kitas dalykas - klasikiniai motociklai. Dažniausiai juodos spalvos. Jei pamirštumėte blykstę, tuomet nuotraukoje matysite tik vairo, veidrodžius, žibintus ir duslintuvą. Tik su blykste motociklas pasirodys visame gražume.

фото 12
Toks ir panašus transportas įveda tam tikrus modelio apribojimus. Asmuo turėtų būti apsirengęs odiniais drabužiais, kad atitiktų tokio motociklo savininko įvaizdį. Ir jei mergina yra fotografuojama, ji gali būti pusiau nuoga, taip atrodys nuostabiai.

фото 13

Kiekvienas žmogus gali būti fotografuojamas su sportiniais motociklais, įskaitant žinoma ir vyrus. Juk jiems ir buvo sukurti motociklai. Nepamirškite tiesiog pasirinkti gražaus fono.

фото 10
Jei turite klasikinį motociklą, su juo geriau fotografuotis kažkur prie gamtos, už miesto ribų. Su sportiniu motociklu taip pat galite pasirodyti mieste. Ir jei modelis yra vyras, tada puikiai atrodys lenktynių trasoje.

фото 21

Pozos fotosesijai su motociklu

Norint išsirinkti pačią geriausią vietą fotografuotis su motociklu, galite pažiūrėti motociklų žurnalus ir pasisemti idėjų. Čia rasite daugybę nuotraukų. Vyrai paprastai nepozuoja. Juos pagauna judant.

фото 22

Patartina pasirinkti tiesų kelio ruožą, kuriame kiti žmonės retai keliauja. Bet lenktyniauti didžiuliu greičiu nėra verta. Tai trukdys fotografuoti, nes nepatyręs fotografas ar net brangiausia kamera negali taip lengvai susidoroti su fokusavimu.

фото 24

Vyras gali tiesiog stovėti priešais savo motociklą sukryžiavęs rankas. Arba atsisėsti ant motociklo su šalmu, tarsi būtų pasiruošęs važiuoti. Šiuo atveju diafragma turėtų būti atidaryta kiek įmanoma plačiau, kad net artimiausias fonas pasirodytų labai neryškus.

фото 23

Merginų fotosesijos su motociklais

Silpnoji lytis retai susijusi su motociklais. Motociklas yra pavojinga transporto priemonė. Visgi, kai moteris fotografuojasi su motociklu, gražiau kai ji nėra apsaugota šalmais, liemenėmis ir kt.

фото 14
Mergina gali stovėti šalia motociklo su tam tikra itin gražia suknele. Dar gražesniau modelis šalia motociklo atrodo su maudymosi kostiumėliu. Bet mergina gali jaustis nesmagiai, todėl geriau planuoti tokią fotosesiją gamtoje, kur nėra daug žmonių. Tačiau silpnoji lytis ne visada yra tokia drovi, todėl kartais tokios fotosesijos vyksta ir miesto zonoje.

фото 19

Tokiai fotosesijai sunku patarti keletą ypač įdomių pozų. Jei mergina yra graži, bet kokiu atveju nuotrauka su ja bus įdomi. Jums tiesiog reikia padaryti daugiau nuotraukų.

фото 18

Idėjos su motociklais

фото 17

Galite pasiūlyti daug idėjų fotografuotis su motociklu, tačiau saugumo taisyklės yra daug svarbesnės. Net nuolatinė transporto priemonė gali sukelti daug problemų. Pavyzdžiui, galite pamatyti daug nuotraukų, kuriose vaizduojama mergina, esanti ant motociklo.

Nepamirškite, kad motociklo kojelė nepadaro jo visiškai stabilaus ir saugaus. Modeliui reikia saugumo. Todėl prilaikykite motociklą patys, kol mergina patogiai atsisės. Tegul ji nejuda, kol jūs darysite porą kadrų.

фото 16

Jūsų pagrindinė užduotis tokios fotosesijos metu - nebijoti eksperimentų. Padarykite daugybę nuotraukų, vėliau suprasite, kuri yra ideali poza ir fonas jums. Nepamirškite apsilankyti keliose vietose per vieną dieną.