Gražios pozos merginų fotosesijai

Kamera atlieka savo darbą, išlaikydama nuotrauką priešais objektyvą, apšviečia pabrėžiant reikiamas nuotraukos dalis meniniam efektui. Fotografas atskleidžia fotografavimo parametrus. Ką šiuo metu veikia modelis? Modelio vaidmuo yra dirbti su savo kūnu, stovėjimu pozoje, veido išraiškose ir rankų padėtyje.
Profesionalai visada žino, kaip stovėti ir apsisukti, kad paslėptumėte figūros trūkumus ir naudingai pabrėžtumėte privalumus.

Taisyklė pirma

Mes ištempiame kaklą, kūnas išsitęsia, pečiai nusileidžia, o kūnas automatiškai išsilygina. Linijos tampa lygios, moteriškos, gracingos. Pagrindinis dalykas yra nepersistengti, pernelyg nenatūraliai ištemptas kaklas grožio nepridės. Kuo daugiau atlenkite pečius ir nugara išsities, kaklas pailgės, o oda atrodys natūraliai.

16 1
Taisyklė antra

Paprastai tai vadinama taisyklė "S", kai išlaikoma teisinga laikysena. St Nusileiskite šiek tiek į priekį, sulenkite juosmens sritį, švelniai prisėskite. Šioje formoje kūnas primena anglišką raidę S, kuri nuotraukoje atrodo gražiai ir moteriškai.

15

Taisyklė trečia

Niekada negalima atsipalaiduoti, ypač fotografuojantis sėdimoje padėtyje. Šiek tiek pasilenkite į priekį, kaklą įtempkite, pečius lengvai atloškite Tokia padėtis padeda įtraukti pilvą, pabrėžti krūtinę ir nugarą, parodyti kojas. Pečius pasistenkite išlaikyti žemiau smakro lygio, maksimaliai atsilenkti atgal.Ši paprasta taisyklė leidžia jums vizualiai padidinti krūtinę, pabrėžti iškirptę, padaryti jūsų nugarą išraiškingesnę, pamažinti pilvą.

Pozos fotosesijai sėdint

Pagrindinis fotosesijos uždavinys - parodyti modelio moteriškumą ir eleganciją, paslėpti trūkumus.

Galite sėdėti ant grindų arba kito horizontalaus paviršiaus. Kūnas yra toje pačioje linijoje, galite liestis prie sienos ar įvairių interjero daiktų. Kaklas turėtų būti ištemptas, pečiai ištiesinti, o nugara šiek tiek išriesta, kad kūnas atrodytų moteriškas ir proporcingas. Veidas turi būti atsipalaidavęs ir ramus.
Pabandykite vieną koją sulenkti ir laikyti priešais save, arba tiesiog atsisėskite ant kelių.

Yra aukštos kėdės, sofos ar bet kokie kiti paviršiai, kurie leidžia jums sėdint nuleisti kojas iki grindų, tada parodysite savo grožį ir tai vizualiai pailgins kojas.
Norint tikrai efektingo rezultato, fotografas turėtų būti 30-40 cm žemiau modelio veido. Kojos turi būti ištiestos, tačiau jos neturėtų būti uždengtos viena kitos. Taip bus pasiektas natūraliai atrodantis įvaizdis.

Pozos fotosesijai stovint

Tai pats populiariausias būdas fotografuotis, kadangi įvairių pozų ir jų variacijų yra iš tiesų labai daug.Visos nuotraukos turi keletą svarbių savybių, jei meninėje idėjoje nėra kitos galimybės. Svarbiausia, ką reikia žinoti fotografui - norint gauti proporcingą siluetą, reikia fotografuoti, nuleidžiant fotoaparatą iki smakro ar krūtinės lygio, kojos vizualiai ištemps, o kūnas atrodys lieknesnis ir aukštesnis. Naudojantis tokiais patarimais, mergina vizualiai atrodo aukštesnė ir lieknesnė. Jei situacija reikalauja atvirkštinio sprendimo, tada pakelkite fotoaparatą pora centimetrų virš modelio galvos, kūnas vizualiniai sumažėja.

Pagrindinės taisyklės, norint gauti geras nuotraukas fotostudijoje:

Jei fotografas neįsivaizduoja kažko kito, tada nugarą reikia ištiesinti, o apatinę nugaros dalį - kuo daugiau išriesti. Tiesi stovėsena be jokių išlinkimų atrodo juokingai ir neprideda grožio modeliui. Standartas yra anglų raidė "S", kurioje parodytos visos kūno linijos. Svoris turi būti perkeltas ant vienos kojos, pilvas įtrauktas, kaklas ištemptas, smakras pakeltas į viršų.
Stovėdami galite laikyti rankas įvairiomis pozomis: pakelkite į viršų, padėkite ant šono, sukiškite į kišenes arba žaiskite su plaukais. Rankos turėtų atrodyti natūraliai, atsipalaidavę, bet nekabančios bet kaip. Pirštus geriau atpalaiduoti, nesuspauskite kumščių ir neištempkite jų.
Modelis turi būti atsipalaidavęs ir susikaupęs tuo pačiu metu. Pernelyg įtrauktas pilvas, sutrauktos rankos, įtemptas veidas - rezultate nuotraukos atrodo negražiai.
Nebijokite judėti, kai kurie sėkmingi kadrai gaunami judant, kai kūnas yra natūralioje padėtyje. Vėlgi, kiekviena fotografijos idėja gali atrodyti originali ir įdomi, net jei ji pažeidžia visas žinomas pozavimo taisykles.

Portreto fotografija, funkcijos

Dažniausiai, kai fotografuojama iš arti, pasimato visi modelio veido netobulumai. Reikia stengtis jų išvengti ir nukreipti dėmesį į visas gražiąsias detales. Fotografuojant portretus, reikia nepamiršti kaklo ir nugaros padėčių, jos turi daug įtakos gražiam kadrui. Taip pat, pabrėžkite smakro liniją (tai svarbu visada, nepriklausomai ar fotografuojama žiūrint tiesiai, ar pasisukus šonu, žiūrint per petį ir t. t.)

Pozos su ilgomis suknelėmis

Apsirengus ilgą gražią vestuvinę suknelę, kiekviena moteris iš karto pavirsta princese. Fotografuojantis fotostudijoje, galima priatikyti daugybę dekoracijų ir įvairių interjero detalių. Populiariausi baldai tokioje situacijoje yra sofos, laiptai, aukštos kėdės, foteliai ir lovos. Norint, kad modelio grožis nenublanktų prieš suknelę, svarbiausia yra išlaikyti tinkamą laikyseną ir kūno padėtį.

47

Apskritai, laikysena turėtų būti kuo paprastesnė ir nepriekaištinga. Jei suknelė yra su korsetu, tada ji tik paryškins jūsų figūrą, krūtinės liniją, ir reikės išlaikyti įtrauktą pilvą per visą fotosesiją.

44

Labai gražu, kai modelis fotografuojamas pasirėmęs prie baldų ar tiesiog stovintis šalia lango ir žvelgiantis per jį. Labai svarbu per visą fotosesiją išlaikyti natūralumo įspūdį ir atrodyti nepriekaištingai.

46

Norint atrodyti dar moteriškesnėmis ir elegantiškesnėmis, pasitelkite vieną paprastą triuką – laikykite kojas vieną ant kitos, tai leis ne tik patogiai jaustis, bet ir atrodyti itin žaviai. Žinoma, kartu su suknele rinkitės aukštakulnius, jie akimirksniu pavers jus gracingesne.

Suknelių fotosesija leidžia pasisukti į fotografą nugara ar šonu, taip pat pasukti galvą profiliu.

Pasakišką įvaizdį sukuria plačios, lengvos suknelės, kurioms besiplaikstant vėjyje sukuriamas debesies efektas. Fotografuojantis su tokia suknele, išvengiama sudėtingų pozų.

48

Kalbant apie rankas, jos gali būti dedamos ant klubų, pakeliamos prie plaukų ar veido, sulenktos ties alkūnėmis ir pan. Pirštai turi būti šiek tiek ištiesinti, o ne įtempti. Fotografuojantis negalima slėpti rankų už nugaros, tai labai neprofesionalu.

42

Fotosesijos putlioms merginoms

Dažnai merginoms gėda dėl papildomų kilogramų. Todėl jos mano, kad fotosesijos ne joms, nuotraukos gali pridėti dar daugiau papildomų kilogramų ir pan.Fotoaparatas prideda kilogramų - tai tiesa, bet tik nesėkmingam ar nepatyrusiam fotografui tai sukelia nenorą dirbti Yra tikrai labai daug įvairių pozų, kurios tinka putlesnėms merginoms ir vizualiai jas lieknina.

Putlioms merginoms pozos ir rekomendacijos fotosesijose.:

1. Galima fotografuotis atsigulus ant nugaros. Dar geriau, jei iškelsite kojas, taip jos atrodys lieknesnės ir ilgesnės. Pasiimkite pagalvėlių ar kitų dekoro detalių ir laikykite jas taip, kad atkreiptumėte dėmesį į labiausiai jums patinkančias savo kūno vietas.

2. Putlesniems modeliams fotografuojantis nepatartina sėdėti ant kėdžių, liestis prie sienų, stalų ar kitų paviršių – tokios pozos gali pridėti papildomų kilogramų, jei pasirenkamas netinkamas fotografavimo kampas.

3. Fotografuojantis stovint, patariama kiek galima labiau ištiesinti pečius, tai ne tik akimirksniu nubrauks kelis kilogramus, bet ir iš karto sukurs moteriškesnį siluetą. Šiek tiek pasukite visą kūną, akcentuokite krūtinę ir kojas.

55

Trumpas apibendrinimas

Fotografuotis studijoje nėra sudėtinga, tereikia atitinkamą dėmesį skirti savo siluetui, visoms kūno dalims, pozoms ir nuotaikai.

Lieknoms merginos nėra beveik jokių apribojimų, kaip pozuoti fotosesijos metu : galite stovėti, gulėti, sėdėti, atsiremti į baldus ar sienas. Tačiau putlesnės merginos turėtų daugiau pasidomėti būtent joms skirtomis pozomis. Yra tam tikrų pagrindinių pozų, kurios idealizuoja figūrą ir nuotraukas bei patį modelį paverčia tobulais.

Pakanka tik teisingai nukreipti dėmesį nuo trūkumų ir išryškinti privalumus. Norėdami papildyti nuotrauką, galite naudoti priedus ir interjero detales.

Svarbiausias fotosesijos metu yra fotografo profesionalumas, jis parodys jums tinkamą kūno ir rankų padėtį.