Geriausios pozos vyrų fotosesijoms

Vaikinų fotosesijos mažiau paplitusios negu nei moterų ar vaikų. Galų gale, dauguma vyrų taip netrokšta nuotraukų ir dėmesio, kaip moterys.
Kaip gi padaryti, kad vyrams fotosesija būtų paprasta ir maloni?

Prieš pasiruošiant fotosesijai turėtumėte pasirinkti kuo daugiau skirtingų drabužių su skirtingais stiliais, kad būtų iš ko fotosesijai pasirinkti daugiau įvaizdžių. Drabužiai be abejo turėtų būti patogūs: tai padės išsilaisvinti ir atsipalaiduoti fotografuojantis.

Iš rekvizitų galima paimti įvairių daiktų, kurie galėtų išreikšti vyrų vidinį pasaulį: cigarai, gitara, konjako butelis, kaljanas, kamuolys ir t. t. Pasirinkimas šiuo atveju neapsiriboja niekuo, verta rinktis tai, kas atspinti fotosesijos temą arba patinka pačiam modeliui.

Būtų naudinga, prieš kelias dienas iki fotosesijos aptarti keletą galimų variantų. Svarbu suprasti, ką nori gauti pats žmogus, kurį jūs fotografuosite.
Paprastai vyrai nori būti žiaurūs, vyriški, seksualūs, nuotrauka turi atspindėti žmogaus statusą. Iš pradžių parodykite geriausias vyrų pozas ir pavyzdžius, kad nuotraukos gaunasi tikrai geros. Ne paslaptis, kad dauguma stipriosios lyties atstovų mėgsta juodai baltas fotografijas – tokia fotosesija prideda vyrui galios ir vyriškumo.

Daugelis fotografų teigia, kad vyrai per fotosesiją jaučiasi maloniau ir patogiau, jei randa bendrų pomėgių su fotografu. Taip pat jiems bus lengviau atsipalaiduoti, jei už kameros irgi vyras.

Fotografuojant vyro portretą, paprasčiausios ir natūraliausios pozos atrodo geriausiai - kuo paprasčiau tuo geriau.

Kalbant apie bendrąsias taisykles, yra keletas subtilybių, į kurias turėtų atsižvelgti fotografas, kad portretas iš tikrųjų pabrėžtų vyriškas modelio charakteristikas.

Vyriška priimta laikyti tą pozą, kurioje yra tiesūs, aštrūs, griežti kampai.
Norėdami pabrėžti plačius pečius ir raumenis, paprašykite modelio pasukti pečius į kamerą, o klubus atvirkščiai, šiek tiek pasukti nuo objetyvo.
Daugeliu atvejų, vyro akys turi žiūrėti į tą pačią pusę, kur pasuktas veidas.

Nepriklausomai nuo to, ar modelis sėdi ar stovi, reikia atkreipti dėmesį į jo laikyseną. Jei žmogus pamiršta apie savo laikyseną, reikia atidžiai priminti jam, kad jis laikytųsi tiesiai. Tik tada nuotraukos bus gražios.

O dabar pažiūrėkime geriausias pozas vyrų fotosesijoms:

1. Labai paprasta poza vyriškam portretui: vyras stovi sukryžiavęs rankas ant krūtinės. Tokiu stovėjimu reiktų atkreipti ypatingą dėmesį į du dalykus: pečiai turėtų būti atlenkti atgal, o pilvas įtrauktas.

0 bfd5d 5dfc47b0 XL
2. Panaši poza, labai tinka nuotraukai visu ūgiu. Rankos sukryžiuotos prie krūtinės, padėti rankas prie alkūnių, pirštai yra paslėpti į vidų. Be rankų, paprašykite modelio, kad taip pat sukryžiuotų ir kojas, kad būtų viena prieš kitą. Įsitikinkite, kad visas kūno svoris būtų perkeltas ant vienos kojos, kitaip poza bus negraži ir nepatogi.

0 bfd5e 89410592 XL

3. Tą pačią pozą galima pakartoti, tik šį katą paprašykite, kad vyras vieną ranką įdėtų į kišenę, o kitą paliktų atsipalaidavusią.

0 bfd5f 85757f87 XL

4. Jei paprašysite vyro, kad pilnai arba šiek tiek įdėtų rankas į priekines kelnių kišenes, jūs garantuotai gausite natūralią ir atsipalaidavusią pozą.

0 bfd60 f47f61bf XL

5. Ši poza niekuo nesiskiria nuo kitų. Reikia tik užsidėti ant pečių kokį nors drabužį ar kuprinę, o su kita ranka kelnių kišenėje, kojos sukryžiuotos.

0 bfd61 3fdf431d XL

6. Jeigu jūs fotografuojate sėdintį vyrą, paprašykite jo, kad jis vieną koją užsidėtų ant kitos ir ją sulenktų. Taip modelis ir pati nuotrauka atrodys natūraliai, lengvai. Fotografavimo taškas turėtų būti šiek tiek aukštesnis už modelio akis.

0 bfd62 9b8eedaa XL

7. Neblogai atrodo portretai visu ūgiu, kai vyras nugara atsiremia į sieną. Rankos gali būti kišenėse. Jeigu vyras su viena koja palenks kelį ir parems prie sienos - nuotrauka gausis efektyvesnė.

0 bfd63 7c5341f9 XL


8. Prie tos pačios sienos galite atsiremti ir šonu. Ši poza tinka ir improvizuojantiems, ir oficialiems portretams.

0 bfd64 83d64a75 XL

9. Labai paprasta poza verslo portretui. Daiktas rankoje (nešiojamas kompiuteris, knyga ar net kiti vyriški instrumentai) gali su žmogaus darbu susijęs ženklas, rekvizitas.

0 bfd65 9297543e XL

10. Pats lengviausias būdas parodyti atsipalaidavusį žmogų, tai yra sėdint laisvoje pozoje su laisvomis rankomis padėtomis ant klubų.

0 bfd66 67ba0f37 XL

11. Tai paprasta poza žmogui, kuris sėdi prie stalo. Norėdami parodyti modelio užsiėmimą, galite į nuotrauką įtraukti tam tikrus ant stalo esančius elementus, kurie veiktų kaip ženklai.

0 bfd67 e460bc15 XL

12. Nedidelis ankstesnės padėties pokytis. Labai tinka verslo portretui.

0 bfd68 5a409d4a XL
13. Kita tinkama poza vyrui, kuri padarys nuotrauką kūrybingesne. Kėdę, ant kurios sėdės modelis, reikia apsukti nugara tiesiai į objektyvą.

0 bfd69 eba0c5d1 XL

14. Vyras sėdintis prie stalo ir sukryžiuotomis rankomis. Variantas - galima pridėti ant stalo daiktų, susijusių su jūsų darbu.

0 bfd6a 3cf2c92d XL
15. Padaryti portretą įdomesniu labai paprasta, paprasčiausiai naudokite kėdę kaip pagalbinę priemonę (kaip atrama gali būti naudojams stalas, palangė ir kt.) Paprašykite vyro atsistoti taip, kad jis liestųsi prie stalo kampo, sukryžiuotų kojas; vieną ranką jis gali laikytis ant stalo arba taip pat sukryžiuoti rankas prie krūtinės.

0 bfd6b 5dbfdb62 XL

16. Poza patogiai sėdinčiam vyrui paprastai tinka visokiems portretams.

0 bfd6c e841f2d1 XL
17. Paprasta ir natūrali žmogaus, sėdinčio ant žemės, poza. Galite pasirinkti daug įvairių variantų, pakeisdami kryptį ir kampą.

0 bfd6d b6cec326 XL

18. Kitas variantas sėdint. Tinka fotografuoti lauke.

0 bfd6e dd6b2a7b XL
19. Atsipalaidavusio žmogaus sėdėjimas.

0 bfd6f d54a326b XL
20. Atpalaiduojanti, neformali poza. Žmogus sėdi atsirėmęs į sieną ar į kažkokį objektą. Vyras gali sulenkti vieną koją, ištiesti kojas arba sukryžiuoti.

0 bfd70 e5d8835 XL
21. Ir pagaliau, tegul jūsų modelis būna pagrindiniu akcentu nuotraukoje. Niekada nebijokite padaryti nuotrauką iš arti.

0 bfd71 fe5c7418 XL

Ir nepamirškite, kad pagrindinis dalykas ir sėkmės pagrindas yra natūralumas.