Kaip fotografuotis jūroje?

Atėjo laikas pasimėgauti tokiu nuostabiu kraštovaizdžiu ir padaryti keletą patrauklių nuotraukų prie jūros. Mergina prie jūros daugelį amžių buvo menininkų kūrybinio įkvėpimo šaltinis - mūza. Taigi šiuolaikiniame pasaulyje fotografai savo darbuose naudoja subtilų moterišką kūno ir jūros kranto grožį.
Tačiau norint sukurti šedevrą, nepakanka tiesiog fotografuoti jūros pakrantės fone. Būtina į ją įnešti gyvenimą, nuotaiką...
Saulė, jūra, paplūdimys... Šis žodžių derinys turėtų pažadinti vaizduotę, paskatinti kurti ir eksperimentuoti. Nebijokite eksperimentų, nes tik eksperimentuose ir gimsta tikras kūrybingumas.

Patarimai mėgėjiškai fotosesijai pajūryje

Net jei nesate profesionalus mados modelis, kurio nuotraukos vėliau bus paskelbtos blizgančių žurnalų viršeliuose, tai nereiškia, kad jūs negalite turėti gerų nuotraukų.
Norint tapti profesionaliu fotomodeliu, jums reikia eiti į kursus, mokytis daug literatūros, žiūrėti vaizdo įrašus ir praktikuotis kiekvieną dieną.

12

Pasiruošimas namuose

Prieš fotosesiją pasivaikščiokite namuose priešais veidrodį, papozuokite patys sau įvairiomis pozomis, pagalvokite apie tai, kaip fotografuositės paplūdimyje. Galite net padaryti kai kurias bandomąsias nuotraukas.

Pagalvokite apie savo išvaizdą ir keletą aksesuarų. Pavyzdžiui, tai gali būti skrybėlė su dideliais kraštais, suteikiant jūsų įvaizdžiui tam tikrą romantizmą. Arba skraistė, kuri plazdės vėjyje.
Kai atvyksite į paplūdimį, neskubėkite iš karto pradėti fotosesijos. Neskubėdami išsirinkite vietą. Net jei krantas atrodo taip pat, nuotraukoje ji gali atrodyti visiškai skirtingai. Labai gražiai prie jūros atrodo iškilę akmenys, taigi, jei jie yra nepamirškite pasinaudoti galimybe sukurti keletą nuotraukų savo albumui būtent ten.

Fotosesijai pasiimkite tik reikalingus daiktus. Neapsikraukite

Kaip fotografuotis jūroje? Taip, kad kadre nebūtų nereikalingų žmonių. Net jei jūs apsirengsite nuostabų maudymosi kostiumėlį ir pasirinksite tobulą pozą nuotraukai, fone pasirodęs žmogus gali viską sugadinti. Žinoma jei jūs retušuosite nuotraukas su photoshop'u , galite lengvai atsikratyti šios problemos. Priešingu atveju patariame pasirinkti vietą, kurioje jus būsite atsipalaidavęs ir nebus nepageidautinų žmonių.

Fotografuojamės

Norint atsikratyti ryškių šešėlių ir intensyvių saulės spindulių, geriau naudoti blykstę. Teisingai laikykite fotoaparatą - tiesiai prieš saulę, kitaip modelis atrodys tik tamsus kontūras.
Rodykite emocijas! Kartais patys sėkmingiausi kadrai gaunami neplanuotai, o improvizacijos metu. Peršokti, paleisti, žaisti su smėliu, šokinėti tarp bangų, leisti sau lengvai išprotėti. Galų gale visiems įrodysite, kad žinote, kaip tinkamai fotografuotis prie jūros. Tokios nuotraukos yra gyvos ir todėl sukelia teigiamas emocijas.

21

Pora techninių elementų

Tinkamiausias laikas gražioms nuotraukoms kurti pajūryje yra rytas arba vakaras. Ypač, kai modeliai yra saulėlydžio fone. Tačiau nepamirškite, kad saulė pateka labai greitai, ir norint sukurti nuostabius kadrus, jūs turite tik 2-3 minutes.
Įstatykite kamerą teisingai. Jei norite nufotografuoti portretą, kamerą laikykite akių lygyje, o pilnai nuotraukai nufotografuoti kamerą laikykite diržo lygyje.

Kelios tinkamiausios pozos maudymosi kostiumėlių fotosesijoms

Norėdami suprasti, kaip tinkamai fotografuotis prie jūros, pirmiausia turite susipažinti su patraukliausiomis pozomis. Rankų, pėdų, galvos ir išvaizdos padėtis lemia nuotraukų nuotaiką ir idėją.

Taigi, išnagrinėsime patrauklias idėjas fotosesijai:

1. Įsitaisykite ant smėlio ir įsivaizduokite, kad tai yra geriausia jūsų gyvenimo diena. Jūs esate išlaisvintas iš savo kasdienės rutinos. Sulenkite nugarą, šiek tiek sulenkite kelius ir pasukite veidą į saulę.
2. Įtraukite šiek tiek romantikos į savo nuotraukas. Pasisukite į jūrą ir pažiūrėkite į horizontą, kuris atskiria dangų ir jūrą. Galvokite kažką malonaus.
3. Jus neveltui moko fotografuotis prie jūros, juk jūs dievaitė. Pasijauskite laisva, seksuali ir vilioklė.
Atsigulkite ant akmens kuo patogiau ir pademonstruokite savo kūną prieš kamerą.
Viena ranka galima liesti plaukus, dėl to vaizdas bus dar seksualesnis. Kita ranka pasiremkite. Jūs taip pat galite žaisti su savo kojomis, pavyzdžiui, vieną šiek tiek sulenkite, kitą palikite ištiestą.
4. Vaikštinėkite vandenyje kaip eidama ant podiumo, lyg būtumėte supermodelis. Žaiskite su aksesuarais, koketiškai žvilgčiokite į visas puses. Jauskitės laisvai ir nebijokite judėti.
5. Parodykite savo kūno grožį, išryškinkite jums labiausia patinkančias vietas. Geriausia tai padaryti gulint ant vieno šono. Viena ranka galite laikytis, o antrą pasidėti ant klubų. Arba visu kūnu atsigulkite ant minkšto smėlio. Žvilgsnis gali būti nukreiptas į objektyvą arba svajingai stebėkite aplinką.
6. Užkariaukite visus savo šypsena. Nėra nieko gražiau nei jūra, paplūdimys ir nuoširdi šypsena. Įsivaizduokite draugės veido išraišką, kai ji supranta, kad jūsų vasaros nuotraukos yra daug gražesnės ir po to pasijuoksite iš to kartu. Po to įsivaizduokite, kad prieš jus gražus vaikinas, kuris jums pasakė daug gražių komplimentų, padėkokite jam nuoširdžia šypsena.
7. Suviliok žvilgsniu. Pasidarykite keletą nuotraukų iš arčiau. Jose atskleiskite bent kelias skirtingas veido išraiškas. Pateikite visą savo emocijų spektrą. Galėsite stebėti, kaip nuotraukos pasikeis, net jei jas padarysite ta pačia poza.
8. Mėgaukitės kiekviena pakrantės minute. Atsisėskite ant kelių, padėkite ant jų rankas, užsimerkite akis ir giliai įkvėpkite. Tai taip malonu. Gyvenimas yra gražus!
9. Kampas nuo viršaus gali atrodyti labai įdomiai ir neįprastai. Atsisėskite ant smėlio ir palenkite rankas už nugaros. Žaiskite su galvos padėtimi ir žvilgsniu.
10. Į fotosesiją pasiimkite aksesuarus ir kitus papildomus elementus. Išmėtykite žalius obuolius ant smėlio, apsikabinkite pliušinį meškiną... Pagalvokite apie kažką nestandartinio ir kūrybingo!

41

11. Gyvūnai nuotraukoje atlieka ypatingą vaidmenį. Kai mes matome katę, šunį ar, pavyzdžiui, arklį, mūsų emocijos iš karto pasireiškia. Tai jausmas ir susižavėjimas viename. Žinoma, gyvūną įtraukti nelengva, bet rezultatas yra vertas tų pastangų. Čia jau verta bendrauti su partneriu fotografuojant. Gyvūną traktuokite kaip lygiavertį, o ne kaip įdomų objektą ir gausite puikias nuotraukas ir emocijas.
12. Plaukai - vienas didžiausių merginų turtų. Žaiskite su jais, pakelkite juos, lieskite juos rankomis, permeskite juos į vieną ar kitą pusę. Šis efektas nėra lengvas, greičiausiai tai užtruks daug laiko ir prireiks keliasdešimt nuotraukų, tačiau jei pavyks, vaizdas tikrai maloniai nustebins.

Saulėlydžio šviesoje

Kaip fotografuotis paplūdimyje ir nepadaryti nuotrauką saulėlydžio fone? Be tokios nuotraukos, jūsų nuotraukų archyvas tikrai nebus pilnas. Galite paklausti bet ko, koks gražiausias laikas ir vieta, ir visi vieningai atsakytų, kad tai jūra ir saulėlydis. Patekančios saulės fone, didelių bangų arba kaip tik ramios jūros fone... Tokių nuotraukų yra beveik pas kiekvieną fotografą. Ir tai ne veltui! Tai neįtikėtinas gamtos vaizdas.
Galite tiesiog pasirinkti gražią pozą ir pasidaryti keletą nuotraukų saulėlydžio fone. Galite įtraukti šviestuvą į kompoziciją ir "žaisti" su juo.
Populiariausia saulėlydžio nuotrauka yra saulėmodelio delne. Čia tikrai yra kažkas: saulės šviesos šiluma, švelniai suformuota žmogaus rankomis. Labai graži šios idėjos interpretacija, kurią įkūnija poros. Saulė dviejų žmonių rankose yra naujų jausmų gimimo simbolis.

Tačiau yra daugybė dar kitų idėjų! Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad saulė yra rutulys! Paimkite ją po savo pažastimi, tarsi planuojate žaisti su ja, spirkite ją su koja, apsimeskite, kad gaudote. Nedvejokite, eksperimentuokite ir jūs turėsite įdomių nuotraukų.
Galite sėdėti prie bangų, pasukite nugara, paremkite galvą atgal apšvieskite savo kūną saulės spinduliais. Gaunasi gražus tamsus siluetas raudoname fone.

6

Žydrosios pakrantės romantika

Pačios gražiausios meilės istorijomis dvelkiančios nuotraukos gaunasi jūros pakrantėje. Gal todėl, kad ši vieta yra romantikos įsikūnijimas. Emocijos trykšta iš visų pusių, gimsta pirmieji jausmai. Šis momentas yra neįkainojamas.

Kaip geriausia fotografuotis prie jūros poroms?
1. Atsistokite nugara į nugarą, susikabinkite rankomis ir žiūrėkite tiesiai į objektyvą.
2. Vaikinas apkabina merginą iš nugaros, žvilgsnis nukreiptas kitur.
3. Pašokite į viršų, vaikinas gaudys.
4. Mergina padeda savo galvą ant vaikino pečių.
5. Vaikinas bučiuoja savo mylimosios ranką.
6. Vaikinas laiko merginos ranką, stovint ant vieno kelio.
7. Vaikinas pakelia merginą virš savęs ( kaip filme "Dirty Dancing")
8. Atsiklaupkite ant kelių ir žiūrėkite vienas į kitą.
9. Vaikinas paliečia delnu merginos veidą.
10. Užveskite įdomų pokalbį, flirtuokite vienas su kitu.
11. Bučiuokitės! Tokios nuotraukos labiausiai užveda.

Tačiau nesvarbu kokią poziciją pasirinksite, svarbiausia yra tai, kad objektyve būtumėte jūs, jūsų mylimasis ir jūros vaizdas. Nuotraukos turėtų būti gyvos, parodykite savo jausmus.
Gražios poros nuotraukos - tai ne tik dirbtinė laikysena, tai romantiška istorija. Prisiminkite tai!

7

Grožio turi būti daug arba kaip fotografuoti prie jūros putlias merginas

Kiekvienas žmogus gali būti fotogeniškas. Žinoma, merginoms su idealiomis figūromis save pamilti yra daug lengviau, negu merginai su keliais papildomais kilogramais.
Tačiau, moteris išlieka moterimi nepriklausomai nuo svorio kategorijos. Tai reiškia, kad ji nori atrodyti patraukliai, taip pat ir nuotraukoje.

Kaip fotografuotis prie jūros putlioms merginoms, kad paslėpti vizualiai matomus netobulumus?
Pirmiausia jus turite pamilti save tokią, kokia esate. 45 kg ar 90 kg - taip, didelis skirtumas. Bet jūs esate jūs su visais savo pranašumais ir trūkumais.
Jei jūsų figūra skiriasi nuo idealių parametrų, tai nereiškia, kad esate nepatraukli. Nesigėdinkite savo kūno, taip stumiate save į kompleksų tinklą. Tiesiog reikia rasti save, savo stilių ir gerą perspektyvą.

Norėdami vizualiai sumažinti apimtis, geriau stovėti ne tiesiai, bet pusiau pasisukę. Nuotraukoje visu ūgiu, galite šiek tiek lengvai sukryžiuoti kojas. Plačios šlaunys paslėptos rankomis: paleiskite žemyn vieną ranką palei klubą, slepiant jo kontūrą, antroji ranka gali būti dedama ant šlaunies. Taip pat naudokite papildomus daiktus ir aksesuarus, kad paslėptumėte tam tikras kūno vietas. Sėdimoje padėtyje taip pat fotografuotis pusiau pasisukus. Rankos gali būti padėtos ant kelių, bet taip, kad už jų būtų paslėpta klubų linija.

Portretuose ir kituose svarbiuose projektuose reikia fotografuoti iš viršaus. Taigi formos yra kompaktiškesnės ir šiek tiek išsitempia vertikaliai, dvigubos smakro ir nereikalingos raukšlės tiesiog išnyksta.
Labai apvalų veidą galima pakoreguoti, paleidžiant plaukus ir padengiant veido šoninius kontūrus.
Pasirinkite tinkamą pozą sau, įtraukite pilvą, išdidžiai ištieskite pečius, krūtinę į priekį! Parodykite kamerai nuostabiausią savo šypseną, juk tai yra jūsų geriausios atostogos prie jūros.

Vaikai
Kaip fotografuoti vaikus prie jūros, tai visiškai kita istorija. Vaikai yra labai aktyvūs, jie bėgioja, šokinėja, kvailioja aplink, ir į jų planus neįeina pozavimas prieš kameras. Norint pagauti juos nuotraukose, reikia sunkiai dirbti.

Taigi, labiausiai kaprizingi fotomodeliai yra vaikai prie jūros. Nuotraukos su jais - tikrai smagios ir geros. Bet vis tiek, kiekvienas tėvas nori nufotografuoti savo vaiką atostogaujant. Ką gi reikia daryti?
Patarimas: tiesiog stebėkite vaiką ir tinkamu laiku spustelėkite "pradėti". Pačios gyvybingiausios ir energingiausios nuotraukas su vaikais gaunasi tada, kai vaikas nepastebi, kad jis yra fotografuojamas. Jis maudosi jūroje, stato smėlio pilis, bando susirasti naujų pažinčių... Vaikas linksminasi, o nesėdi susiraukęs, nes jo tėvai jį ištraukė iš įdomios veiklos. Šios akimirkos yra vertos vietos šeimos nuotraukų albume.

9