Fotosesija namie

Namų fotosesijose žmonės dažnai susiduria su tuo, kad jiems nepavyksta įveikti savo drovumo, ypač jei šias nuotraukas mato kiti. Kojos trukdo, rankos tampa našta, asmuo vaizduoja ekstremalius kankinimus, kurie iš tikrųjų turėtų būti tik šypsena.
Po to žmonės mano, kad yra nefotogeniški. O veltui. Reikia tik atsipalaiduoti ir elgtis natūraliai, juk jūs savo namuose.

Kaip fotografuoti namuose. Patarimai merginoms ir visiems pradedantiesiems fotografams

Pirmiausia, reikia suprasti, kad tiek besifotografuojantys žmonės, tiek pati aplinka – namai – turi atrodyti jaukiai ir gražiai. Štai keli patarimai siekiantiems geriausių rezultatų:

1. Stenkitės pamiršti drovumą, nes jei jaučiatės nepatogiai ar kaip ne sava, nuotraukoje tai tikrai matysis. Geras modelis - gera aktorė, kuri gali atrodyti taip, kaip jai tuo metu reikia. Jei galite tai padaryti - jūs pakeliui į modelio karjeros aukštumas.

2. Pasirinkite kokią nors pozą ar įvaizdį. Labai pageidautina kiek galima natūraliau, pasitreniruokite. Pasidarykite keletą bandomų nuotraukų. Pažvelkite į rezultatą ir analizuokite - kas yra nereikalinga nuotraukoje, kas pavyko, o kas ne. Pašalinkite nereikalingus elementus iš nuotraukos. Pagalvokite apie tai, kaip galite pagerinti nuotrauką: pažiūrėkite į save, foną, krintančią šviesą ir visos nuotraukos sudėtį.

3. Jei nuotraukos yra tamsios (mes esame uždaroje vietoje), pabandykite padaryti daugiau šviesos. Galite įjungti šviesą arba atidaryti langą. Taip pat galite eiti fotografuotis arčiau lango, tačiau atminkite, kad šiuo atveju šviesa gali nukristi nuo vienos veido pusės. Eksperimentuokite ir raskite geriausią variantą.

4. Pozas keiskite lėtai. Taip mažiau blaškysitės ir bus lengviau fotografuoti. Per greitas judėjimas fotosesijos metu išsklaido kuriamą nuotaiką ir blaško ne tik modelį, bet ir fotografą.

5. Atsisakykite blizgesio ant odos ir plaukų, nes tai nuotraukose gali atrodyti kaip pleiskanos, nors realiai tik gražiai blizga.

Paveikslėlių galerija