Draugai

Mada:

Modelių agentūra Pegasus - Modelių Agentūra "Pegasus" siekia: kad mūsų modeliai taptų garsiausių pasaulio mados namų, bei žinomų reklamos kampanijų veidais!

Mada ir grožis - puslapis „Mada ir grožis" padės Jums būti gražiomis ir madingomis, patars, kaip tai pasiekti nežalojant sveikatos.

Modelių mokykla - Mokykloje išmokstama ne tik pozavimo pagrindų, tačiau lavinama taisyklinga laikysena, tobulinama grakšti ir gundanti eisena, įsisavinama daugybė modelio bei fotomodelio darbo paslapčių, kurių nesužinosite niekur kitur.

Fotografija:

Asmeninė fotosesija - Išdrįskite įgyvendinti net slapčiausias savo svajones arba padovanokite galimybę tai padaryti savo artimam žmogui. Vestuvių fotografas nestandartiškai užfiksuos Jūsų vestuvinę fotosesiją.

Vestuvių fotografas - Vestuvės viena gražiausių švenčių gyvenime. Kiekvienas nori, kad vestuvių dienos akimirkos gyventų amžinai. Būkite ramūs, vestuvių fotografas įamžins šias brangias akimirkas akimirkas.

Erotinė fotosesija - Tai unikalus ir nepakartojamas išgyvenimas, nauji ir nepakartojami potyriai. Šviesų ir šešėlių žaismas padės atskleisti savo grožį ir seksualumą, išlaisvinti savo intymųjį „Aš".

Fotostudija nuomai - ieškote vietos fotosesijai? Siūlome pasinaudoti moderniai įrengtos fotostudijos (fotostudijos plotas – 150 kv.m.) paslaugomis.

Gėlės:

Salonas Tarp gėlių - Gėlės, gėlės į namus, nuotakos puokštė bei dovanos visiems gėlių salonuose Kaune. Muzikinė dovana artimiesiems. Apželdinimo idėjos bei originalūs vazonai gėlėms.

Muzika:

Nemuno_krantai  Nemuno krantai - muzika Jums.

Daugiau šioje kategorijoje: « Būstuvos butas Paslaugos »